Jesteś tutaj:
  2. Humor

• co mówi cegła do cegły? CEGŁA ????????????????
    Dodał/a: kibic legii, dnia: 2022-03-06
  • Jasio stanął na wagę w domu, pokazała 35 kg. Na bilansie w szkole pielęgniarka zważyła Jasia i wyszło jej 41 kg. Jasio jest niezrównoważony.
    Dodał/a: 4z0s, dnia: 2020-01-29
  • Kilku urwisów chce zaszokować nową nauczycielkę, więc na początku lekcji zamiast w ławce siadają na kaloryferze. - Chłopcy - mówi nauczycielka - kiedy już wysuszycie bieliznę usiądźcie na swoich miejscach.
    Dodał/a: besa5, dnia: 2019-12-18
  • Lekcja w szkole w czasach paleozoiku. Nauczycielka wykuwa na kamiennej tablicy pytanie: Ile to jest 2+2? Wzywa do odpowiedzi Jasia. Ten nie zna odpowiedzi i zastanawia się. Nagle słychać straszny huk i unoszą się tumany kurzu. Nauczycielka pyta surowo: - Dzieci! Kto rzucił ściągę?!
    Dodał/a: besa5, dnia: 2019-12-18
  • Pani zadała temat wypracowania: "Kim będziesz jak dorośniesz". Jaś napisał w wypracowaniu: "Najpierw będę lekarzem, bo tak chce tata. Potem zostanę prawnikiem, jak chce mama. A na końcu zostanę kominiarzem, bo mi się też coś od życia należy..."

Dodał/a: uczeń, dnia: 2019-11-06
  • Egzamin ustny. Biedna studentka plącze się w odpowiedziach, nie może wybrnąć. Wreszcie płaczliwym głosem stwierdza, że ona tego wszystkiego się uczyła, umiała, a teraz z powodu wielkich nerwów zapomniała. Na to profesor spokojnym głosem każe jej na głos liczyć do 10. Ta przekonana, że to jakaś terapia na uspokojenie, posłusznie wykonuje polecenie. Kiedy skończyła - profesor prosi o indeks i wpisując 2 mówi: - Kiedy coś się naprawdę umie, to i nerwy nie przeszkadzają.
    Dodał/a: Uczeń z 6c 2019, dnia: 2019-10-30

Dodaj żart

W celu uniemożliwienia rozsyłania spam'u prosimy rozwiązać proste zadanie matematyczne, np.: 2 + 3 daje 5.