Dnia 8 listopada 2019 roku obchodziliśmy Dzień Patrona, Józefa Kocurka.

Społeczność szkolna, w tym dniu, uczestniczyła w różnorodnych zajęciach oraz uroczystej akademii. W programie nie brakowałowztuszających wierszy, scenek rodzajowych, piosenek i faktów z historii szkoły, wyrażonych za pomocą prezentacji multimedialnej "Ale to już było", a także montażu słowno - muzycznego opartego na powieści Antoine de Saint-Exupery'ego "Mały Książę" w przekładzie na język śląski Grzegorza Kulika "Mały Princ".

akademia

5 listopada 2019 delegacja uczniów naszej szkoły odwiedziła grób Józefa Kocurka.

grob

W ten sposób społeczność uczniowska oddała szacunek i uczciła pamięć swojego patrona.

Dziękujemy Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz uczniom za uczestnictowo w obchodach Dnia Patrona.

Gratulujemy laureatom Konkursu Gwary Śląskiej, a uczniom zaangażowanym w przeprowadzenie akademi, szczególnie dziękujemy.

gwara 1

gwara