I Zlot Szkolnych Klubów Wolontariusza

W dniu dzisiejszym Zosia i Zuzia, uczennice klasy 6a reprezentowały naszą szkołę podczas I Zlotu Szkolnych Klubów Wolontariusza pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice. Hasłem przewodnim spotkania były słowa "Razem możemy więcej" ❤️ Nasze wolontariuszki miały okazję poznać kolegów i koleżanki z innych szkół podczas wspólnych rozmów oraz warsztatów, podczas których współpraca okazała się kluczem do sukcesu. Zosia i Zuzia przedstawiły wolontaryjne działania na terenie naszej szkoły. Niespodzianką okazał się film, na którym Pan Jurek Owsiak przekazał cenne wskazówki dla Wolontariuszy i podziękował im za czas poświęcony innym ludziom❤️❤️ Czas spędzony na Zlocie okazał się bardzo owocny, wróciłyśmy z nowymi pomysłami, które mamy nadzieję zrealizować w nowym roku szkolnym.