W poniedziałek 25 maja 2026 roku muzykowaliśmy z Seniorami w klubie osiedlowym "Józefinka": najpierw chłopaki "Wojtki" pięknie zagrali na gitarach; następnie wspólnie z Seniorami śpiewaliśmy pieśni patriotyczne. W trzeciej części soliści naszego zespołu wykonali piękne utwory wokalno- instrumentalne.