Szkolny Konkurs Fotograficzny

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym „Zjawiska przyrodnicze”

Każdego dnia dostrzegamy zmiany zachodzące w przyrodzie związane ze zbliżającą się wiosną.

Spróbuj uchwycić jej piękno!

1. Konkurs przeznaczony jest dla klas IV-VIII.
  2. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie.
  3. Fotografie (zarówno w pionie i poziomie) powinny zostać wydrukowane na papierze fotograficznym w formacie co najmniej 10 x 15 cm
  4. Zgłaszane do konkursu fotografie należy opisać na odwrocie: tytuł zdjęcia, imię i nazwisko autora zdjęć, klasa.
  5. Termin zgłaszania zdjęć mija 28 kwietnia 2023r.

Cele konkursu:

• Rozwijanie i kształtowanie wyobraźni
  • Upowszechnienie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki
  • Obserwacja otoczenia i jej dokumentowanie
  • Zachęcanie do dokumentowania piękna przyrody i jej zmian związanych ze zbliżającą się wiosną

Ocena prac:

1. Oceny prac dokona komisja utworzona z nauczycieli Zespołu SzkolnoPrzedszkolnego nr 17

w Katowicach.

2. Ustalone zostaną trzy pierwsze miejsca oraz wyróżnienia, za które zostaną przyznane nagrody rzeczowe.

Publikowanie zdjęć:

1. Zgłoszenie zdjęć do konkursu oznacza wyrażenie zgody na jego nieodpłatne wykorzystanie na stronie internetowej Zespołu SzkolnoPrzedszkolnego nr 17 w Katowicach.

2. Zdjęcia nie będą zwracane autorom prac.

3. Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia zostaną po zakończeniu konkursu umieszczone na wystawie.

Zdjęcia składamy do nauczycieli: Joanny Puszczewicz, Ewy Rosteckiej-Rzońcy, Anity Bekman